Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (46 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Comments
hr: Komentari

en: Priority
hr: Prioritet

en: Project
hr: Projekt

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Mail
hr: E-pošta

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Done
hr: Gotovo

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Comment
hr: Komentar

en: Filter
hr: Pročisti

en: Normal
hr: Normalno

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: comments
hr: komentari

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Add project
hr: Dodaj projekt

en: comment
hr: komentar

en: Delete comments
hr: Ukloni komentare

en: Review
hr: Provjeri

en: Apply
hr: Primjeni

en: Tasks
hr: Zadaće

en: Asc
hr: Uzlazno
