Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (77 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Priority
hu: Fontosság

en: project
hu: projekt

en: Projects
hu: Projektek

en: Project
hu: Projekt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: tasks
hu: feladatok

en: task
hu: feladat

en: ID
hu: Azonosító

en: Assigned to
hu: Felelős

en: Mail
hu: Levél

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Done
hu: Kész

en: Page
hu: Oldal

en: Custom
hu: Egyéni

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Filter
hu: Szűrő

en: Normal
hu: Általános

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Desc
hu: Csökk

en: Task
hu: Feladat

en: Sort by
hu: Rendezés

en: comments
hu: hozzászólások

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Add project
hu: Projekt hozzáadása

en: Mail settings
hu: E-mail beállítások

en: Changed
hu: Módosítva

en: comment
hu: hozzászólás

en: Delete comments
hu: Hozzászólások törlése

en: Review
hu: Áttekintés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Tasks
hu: Feladatok

en: Add comment
hu: Új hozzászólás

en: Offset
hu: Eltolás

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Created by
hu: Létrehozta

en: Created on
hu: Létrehozva

en: In Progress
hu: Folyamatban

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Delete project
hu: Projekt törlése

en: Critical
hu: Kritikus

en: projects
hu: projektek

en: square
hu: négyzet

en: Edit project
hu: Projekt szerkesztése

en: Delete tasks
hu: Feladatok törlése

en: Asc
hu: Növ

en: Created By
hu: Létrehozta

en: The time that the comment was created.
hu: Az időpont, mikor a hozzászólást létrehozták.

en: The time that the comment was last edited.
hu: Az időpont, mikor a hozzászólást utoljára szerkesztették.

en: The number of comments.
hu: A hozzászólások száma.
