Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Done
ka: დასრულება

en: Page
ka: გვერდი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: comments
ka: კომენტარები

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Delete comments
ka: კომენტარების წაშლა

en: - All -
ka: - ყველა -
