Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (31 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Comment
kk: Пікір

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Delete comments
kk: Пікірлерді өшіру
