Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Filter
km: តម្រង

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: comment
km: មតិយោបល់

en: Delete comments
km: លុប​មតិយោបល់

en: Tasks
km: ភារកិច្ច
