Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (57 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: Priority
lt: Prioritetas

en: project
lt: projektas

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Assigned to
lt: Priskirta

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Done
lt: Atlikta

en: Page
lt: Puslapis

en: Custom
lt: Savitas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Normal
lt: Normalus

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: comments
lt: komentarai

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Mail settings
lt: Pašto nustatymai

en: Changed
lt: Pakeista

en: comment
lt: komentaras

en: Delete comments
lt: Šalinti komentarus

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: Created by
lt: Sukurė

en: Created on
lt: Sukurta

en: Comment Count
lt: Komentarų kiekis

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Critical
lt: Kritinė
