Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: comment
mk: коментар

en: - All -
mk: - Сите -
