Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (30 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: View
mn: Харах

en: Mail
mn: Шуудан

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Delete comments
mn: Сэтгэгдэлүүдийг устгах
