Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Delete comments
my: မှတ်ချက်များအား ပယ်ဖျက်ရန်

en: Tasks
my: လုပ်ငန်းများ

en: - All -
my: - အားလုံး -
