Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (38 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Mail
ne: पत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Done
ne: भयो

en: Page
ne: पृष्ठ

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Normal
ne: साधारण

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: Delete comments
ne: कमेंट्सलाई हटाउनुहोस्

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: « First
ne: « पहिलो
