Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (38 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Comment
nn: Kommentar

en: Filter
nn: Filtrer

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Blocked
nn: Blokkert

en: comment
nn: kommentar

en: Delete comments
nn: Slett kommentarar

en: Apply
nn: Bruk

en: Tasks
nn: Oppgåver

en: Add comment
nn: Legg til kommentar

en: - All -
nn: - Alle -
