Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (67 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: Priority
pl: Priorytet

en: project
pl: projekt

en: Projects
pl: Projekty

en: Project
pl: Projekt

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Assigned to
pl: Przydzielone do

en: Mail
pl: Poczta

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Done
pl: Gotowe

en: Page
pl: Strona

en: Custom
pl: Własne

en: Comment
pl: Komentarz

en: Filter
pl: Filtr

en: Normal
pl: Zwykły

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Desc
pl: Malejąco

en: Task
pl: Zadanie

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: comments
pl: komentarzy

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Add project
pl: Dodaj projekt

en: Changed
pl: Zmieniono

en: comment
pl: komentarz

en: Delete comments
pl: Usuń komentarze

en: Review
pl: Podgląd

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Tasks
pl: Zadania

en: Add comment
pl: Dodaj komentarz

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Creator
pl: Twórca

en: Created by
pl: Utworzone przez

en: Created on
pl: Utworzono

en: In Progress
pl: W trakcie

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Delete tasks
pl: Usuń zadania

en: Asc
pl: Rosnąco

en: The time that the comment was created.
pl: Czas utworzenia komentarza.

en: The time that the comment was last edited.
pl: Czas ostatniej edycji komentarza.

en: The number of comments.
pl: Liczba komentarzy.
