Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (33 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Done
ps: ترسره شو

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Comment
ps: تبصره

en: Filter
ps: چاڼ

en: Task
ps: دنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Tasks
ps: دندې

en: - Any -
ps: -هر-

en: - All -
ps: - ټول -
