Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (79 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Comments
ru: Комментарии

en: Priority
ru: Приоритет

en: project
ru: проект

en: Projects
ru: Проекты

en: Project
ru: Проект

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: High
ru: Высокий

en: Low
ru: Низкий

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: tasks
ru: задачи

en: task
ru: задача

en: Assigned to
ru: Назначен

en: Mail
ru: Почта

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Done
ru: Готово

en: Page
ru: Страница

en: Custom
ru: Собственная

en: Comment
ru: Комментарий

en: Filter
ru: Фильтр

en: Normal
ru: Нормальный

en: Plain text
ru: Простой текст

en: Desc
ru: По убыванию

en: Task
ru: Задание

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: comments
ru: комментарии

en: Authored on
ru: Создан в

en: Blocked
ru: Заблокировано

en: Add project
ru: Добавить проект

en: Mail settings
ru: Установки mail

en: Changed
ru: Изменение

en: comment
ru: комментарий

en: Delete comments
ru: Удалить комментарии

en: Review
ru: Проверка

en: Apply
ru: Применить

en: Tasks
ru: Задачи

en: Add comment
ru: Добавить комментарий

en: Offset
ru: Пропустить

en: Not assigned
ru: Не назначено

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: Creator
ru: Автор

en: Created by
ru: Автор

en: Created on
ru: Создано

en: Attachements
ru: Прикрепления

en: In Progress
ru: В процессе

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Delete project
ru: Удалить проект

en: Critical
ru: Критический

en: projects
ru: проекты

en: View project
ru: Смотреть проект

en: Edit project
ru: Редактировать проект

en: Delete tasks
ru: Удалить задачи

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Created By
ru: Создал

en: The time that the comment was created.
ru: Время создания комментария.

en: The time that the comment was last edited.
ru: Время последнего редактирования комментария.

en: The number of comments.
ru: Количество комментариев.
