Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Mail
se: E-boasta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: In Progress
se: Bargamin
