Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (19 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: High
si: උසස්‌

en: Low
si: පහත්

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Tasks
si: කාර්ය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
