Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (58 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Comments
sk: Komentáre

en: Priority
sk: Priorita

en: Project
sk: Projekt

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Assigned to
sk: Pridelené používateľovi

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Done
sk: Hotovo

en: Page
sk: Strana

en: Custom
sk: Vlastná

en: Comment
sk: Komentár

en: Normal
sk: Normálny

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Desc
sk: Zostupne

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: comments
sk: komentáre

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Changed
sk: Zmenené

en: comment
sk: komentár

en: Delete comments
sk: Odstrániť komentáre

en: Review
sk: Prehľad

en: Apply
sk: Použiť

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Add comment
sk: Pridať komentár

en: Offset
sk: Ofset

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Created on
sk: Vytvorené

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Critical
sk: Kritické

en: Asc
sk: Vzostupne
