Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (38 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Comments
sl: Komentarji

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Done
sl: Opravljeno

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Comment
sl: Komentar

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: comments
sl: komentarjev

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Blocked
sl: Blokiran

en: comment
sl: komentiraj

en: Delete comments
sl: Izbriši komentarje

en: Tasks
sl: Opravila

en: - Any -
sl: - Vse -
