Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (30 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Comments
sq: Komente

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Comment
sq: Komenti

en: Filter
sq: Filtri

en: comments
sq: komente

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: comment
sq: komenti

en: Delete comments
sq: Elemino komentet
