Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (36 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: comment
th: ความคิดเห็น

en: Delete comments
th: ลบความคิดเห็น

en: Creator
th: ผู้สร้าง

en: Created by
th: ผู้สอบ

en: Created on
th: สอบเมื่อ

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Critical
th: วิกฤติ

en: The time that the comment was created.
th: เวลาที่แสดงความคิดเห็น

en: The time that the comment was last edited.
th: เวลาที่ความคิดเห็นถูกแก้ไขครั้งสุดท้าย

en: The number of comments.
th: จำนวนความเห็น
