Mini Kanban (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (29 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Blocked
ug: توسۇش

en: comment
ug: باھا

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Tasks
ug: ۋەزىپە

en: - All -
ug: ھەممىسى
