Minimal Lite (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Heim

en: Search
is: Leita

en: Help
is: Hjálp

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Gray
is: Grátt

en: Blue
is: Blátt

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal

en: Region settings
is: Økissetingar
