Minimal Lite (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Red
oc: Roge

en: Gray
oc: Gris

en: Purple
oc: Violet

en: Pink
oc: Ròse

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: wide
oc: espandit

en: Region settings
oc: Paramètres de la region

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
