Minimal Lite (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Breadcrumb separator
af: Krummelspoor separator

en: Gray
af: Grys

en: Blue
af: Blou

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
