Minimal Lite (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Blue
gu: વાદળી
