Minimal Lite (8.x-1.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Gray
ast: Gris
