Minimal Lite (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Blue
ka: ლური
