Minimal Lite (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Search
th: ค้นหา

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Red
th: แดง

en: Gray
th: สีเทา

en: Pink
th: สีชมพู

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Region settings
th: ตั้งค่าพื้นที่แสดงผล

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer Third
th: ท้ายส่วนที่สาม

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
th: มีความยืดหยุ่น,ธีม recolorable กับหลายภูมิภาคและการตอบสนอง,รูปแบบโทรศัพท์มือถือครั้งแรก
