Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (5.0.1) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།
