Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (5.0.1) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Register
kk: Тіркеу

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Reset
kk: Ысыру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Configure
kk: Баптау

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле
