Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (5.0.1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Password
ky: Сырсөз

en: Save
ky: Сактоо
