Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (5.0.1) - en to vi translation catalogue (35 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Register
vi: Đăng ký

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Action
vi: Thao tác

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Note:
vi: Ghi chú:

en: Back
vi: Trở lại

en: Save
vi: Lưu

en: Update
vi: Cập nhật

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Email
vi: Thư điện tử

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Frequently Asked Questions
vi: Câu hỏi thường gặp

en: Roles
vi: Vai trò

en: Filter
vi: Lọc

en: Click here
vi: Nhấn vào đây

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Role
vi: Vai trò

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Query
vi: Truy vấn

en: User Roles
vi: Vai trò người dùng

en: Skip
vi: Bỏ qua

en: - Any -
vi: - Tất cả -

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang
