Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (5.0.2) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Next
br: Da heul

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Username
br: Anv implijer

en: Password
br: Ger-tremen

en: Update
br: Hizivadenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Filter
br: Sil
