Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (5.0.2) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Register
ca: Registra

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Login
ca: Entrada

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Configure
ca: Configura

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Allowed
ca: Es permet

en: Roles
ca: Rols

en: Filter
ca: Filtra

en: Phone
ca: Telèfon

en: Configuration
ca: Configuració

en: Role
ca: Rol

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Query
ca: Consulta

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Name or email contains
ca: Nom o correu electrònic conté
