Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (5.0.2) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Register
sl: Registracija

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Action
sl: Akcija

en: Login
sl: Prijava

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Configure
sl: Nastavi

en: Roles
sl: Vloge

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: - Any -
sl: - Vse -
