Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (5.0.3) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Password
bs: Lozinka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga

en: Query
bs: Upit

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
