Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (5.0.4) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Password
ast: Clave

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Configure
ast: Configurar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Filter
ast: Filtru

en: Configuration
ast: Configuración

en: Role
ast: Rol
