Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (5.0.4) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Next
bg: Още

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Password
bg: Парола

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: Phone
bg: Телефон

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Role
bg: Роля
