Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (5.0.4) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: Phone Number
ga: Fón

en: - Any -
ga: - Iad uile -
