Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (5.0.4) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Email
ku: ئیمێل

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Role
ku: ڕۆل
