Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (5.0.4) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်
