Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (5.0.4) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Role
pa: ਰੋਲ
