Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (5.0.4) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Register
sv: Registrera

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Action
sv: Åtgärd

en: Login
sv: Logga in

en: Reset
sv: Återställ

en: Password
sv: Lösenord

en: Note:
sv: Observera:

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Email
sv: E-post

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Frequently Asked Questions
sv: Vanligt förekommande frågor

en: Allowed
sv: Tillåten

en: Roles
sv: Roller

en: Filter
sv: Filtrera

en: Click here
sv: Klicka här

en: Phone
sv: Telefon

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Role
sv: Roll

en: Query
sv: Databasfråga

en: User Email
sv: Användarens e-post

en: User Roles
sv: Användarroller

en: Skip
sv: Hoppa över

en: Verify
sv: Verifiera

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Name or email contains
sv: Namn eller e-post innehåller
