Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.0.5) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Register
ru: Регистрация

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Action
ru: Действие

en: Login
ru: Логин

en: Reset
ru: Сбросить

en: Password
ru: Пароль

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Configure
ru: Настроить

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Frequently Asked Questions
ru: Частозадаваемые вопросы

en: Allowed
ru: Разрешено

en: Roles
ru: Роли

en: Filter
ru: Фильтр

en: Click here
ru: Нажмите здесь

en: Phone
ru: Телефон

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Role
ru: Роль

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Query
ru: Запрос

en: User Roles
ru: Роли пользователей

en: Skip
ru: Пропустить

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: Name or email contains
ru: Имя или email содержит
