Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.2) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Next
ps: بل

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Password
ps: پټ توری

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Filter
ps: چاڼ

en: Configuration
ps: سازول

en: Role
ps: ونډه

en: Query
ps: پوښتنه

en: - Any -
ps: -هر-
