Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.3) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Register
hr: Registriraj se

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Action
hr: Akcija

en: Yes
hr: Da

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Login
hr: Prijava

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Email
hr: E-pošta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Roles
hr: Uloge

en: Filter
hr: Pročisti

en: Configuration
hr: Postavke

en: Role
hr: Uloga
