Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.3) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Register
jv: Ndaftar

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: Download
jv: Undhuh

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Roles
jv: Parāgā

en: Filter
jv: Saring

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Role
jv: Parāgā

en: - Any -
jv: - Sembarang -
