Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.4) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Next
br: Da heul

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: Password
br: Ger-tremen

en: Update
br: Hizivadenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Filter
br: Sil
