Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.4) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Register
et: Registreeru

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Action
et: Tegevus

en: Yes
et: Jah

en: Download
et: Allalaadimine

en: Login
et: Sisselogimine

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Roles
et: Rollid

en: Filter
et: Filtreeri

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Configuration
et: Seadistus

en: Role
et: Roll

en: Query
et: Päring

en: Activate
et: Aktiveeri

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab
