Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.4) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Login
ug: كىرىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Password
ug: پارول

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Activate
ug: قوزغىتىش
